Edukacja i kursy
Info: http://gloker.edu.pl/

Szkoły policealne oferują takie kursy, to jednak jakoś nie bardzo mnie ta szkoła policealna Poznań do siebie przekonuje. Co prawda jednak gdzieś będę musiał przezimować, że tak powiem, więc z pewnością już o wiele lepszym rozwiązaniem będzie szkoła policealna Poznań, niż po prostu dom. Serdecznie zapraszamy!

Info: Kursy szkolenia bydgoszcz

Chcesz być cenionym i rozchwytywanym pracownikiem? Powinieneś więc dbać o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestniczenie w rozmaitych kursach i szkoleniach. Bydgoszcz oferuje wiele możliwości podnoszenia swoich kompetencji, ale tylko nasza uczelnia zapewni Ci najwyższy standard. Są one prowadzone przez znanych profesjonalistów.

Info: Nauka i kursy tańca dla dzieci

Jeżeli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzanie wolnego czasu przez Twoją pociechę, to mieszcząca się na warszawskiej Woli Akademia M&I Sulewskich może być strzałem w dziesiątkę! Oferujemy balet dla dzieci, a także zajęcia rozwijające umiejętności poruszania się w technikach klasycznych, które wszechstronnie rozwiną Twojego malucha!

Info: Akademia Boston

Czy zastanawiają się państwo nad skutecznością kursów językowych za granicą? Znajdą państwo odpowiedź jedynie poprzez uczestnictwo w takim kursie! My zorganizujemy państwa pobyt w ośrodkach treningowych, w których będą państwo mogli szkolić swoje kompetencje. Ofertę tę kierujemy szczególnie do lekarzy, prawników, pilotów oraz dyplomatów.

Info: Oferta kursów

Na rynku motoryzacyjnym istnieje obecnie wiele ośrodków szkoleniowych. My jednak pragniemy być miejscem innym niż wszystkie, dlatego staramy się też o niezwykle bogatą ofertę dla naszych kursantów. Obecnie umożliwiamy zdobycie prawa jazdy kategorii B. Profesjonalni instruktorzy przygotują kierowców dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy więc do ośrodka O.S.K. Mobilek! Prowadzimy także kursy doszkalające.

Info: http://canova.pl/

Polecamy Państwu liczne prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów kursy zawodowe, jakie pozwalają Państwu na podniesienie Państwa kompetencji zawodowych. Nasze kursy to nie tylko wiedza teoretyczna, ale także umiejętności praktyczne, jakie możecie Państwo wykorzystać w swojej pracy. Zapraszamy!

Info: Zarządzanie gospodarką magazynową

Oprócz planowania popytu i zakupu niezbędnych produktów, bardzo ważne jest też odpowiednie pod kątem potrzeb i możliwości ich przechowywanie. Na tym skupia się właśnie zarządzanie gospodarką magazynową. Na naszym szkoleniu poznacie optymalne sposoby na to, jak zatroszczyć się o warunki i stan zasobów w Waszej hurtowni.

Info: Szkoła bezpiecznej jazdy

Założona w 1997 roku z inicjatywy dziennikarza motoryzacyjnego Włodzimierza Zientarskiego szkoła - Akademia Bezpiecznej Jazdy zaprasza kierowców początkujących i doświadczonych. Proponujemy atrakcyjne i bardzo przydatne szkolenia i programy doskonalenia techniki jazdy w ekstremalnych warunkach oraz profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Info: Kurs języka niemieckiego

Witaj w Leader School Wieliczka. Nasza szkoła oferuje intensywny kurs języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego w Wieliczce. Uczymy w małych grupach, zawsze dobranych pod względem zaawansowania. Uczymy nie tylko gramatyki i słówek, ale przede wszystkim komunikacji ustnej w języku obcym. Przygotowujemy do egzaminów na międzynarodowe certyfikaty.

Info: Kurs na HDS

Nasz ośrodek szkolenia kierowców posiada bogatą ofertę skierowaną do zakładów produkcyjnych, firm budowlanych, remontowych oraz magazynowych, które pragną przeszkolić nowych pracowników z obsługi ciężkich maszyn. Oferujemy m.in. kurs na HDS, ładowarki teleskopowe, żurawie, podesty ruchome czy wózki widłowe.

posejdon © 2018