Edukacja i kursy
Info: http://gloker.edu.pl/

Szkoły policealne oferują takie kursy, to jednak jakoś nie bardzo mnie ta szkoła policealna Poznań do siebie przekonuje. Co prawda jednak gdzieś będę musiał przezimować, że tak powiem, więc z pewnością już o wiele lepszym rozwiązaniem będzie szkoła policealna Poznań, niż po prostu dom. Serdecznie zapraszamy!

Info: Nauka i kursy tańca dla dzieci

Jeżeli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzanie wolnego czasu przez Twoją pociechę, to mieszcząca się na warszawskiej Woli Akademia M&I Sulewskich może być strzałem w dziesiątkę! Oferujemy balet dla dzieci, a także zajęcia rozwijające umiejętności poruszania się w technikach klasycznych, które wszechstronnie rozwiną Twojego malucha!

Info: Akademia Boston

Czy zastanawiają się państwo nad skutecznością kursów językowych za granicą? Znajdą państwo odpowiedź jedynie poprzez uczestnictwo w takim kursie! My zorganizujemy państwa pobyt w ośrodkach treningowych, w których będą państwo mogli szkolić swoje kompetencje. Ofertę tę kierujemy szczególnie do lekarzy, prawników, pilotów oraz dyplomatów.

Info: Oferta kursów

Na rynku motoryzacyjnym istnieje obecnie wiele ośrodków szkoleniowych. My jednak pragniemy być miejscem innym niż wszystkie, dlatego staramy się też o niezwykle bogatą ofertę dla naszych kursantów. Obecnie umożliwiamy zdobycie prawa jazdy kategorii B. Profesjonalni instruktorzy przygotują kierowców dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy więc do ośrodka O.S.K. Mobilek! Prowadzimy także kursy doszkalające.

Info: Szkoła bezpiecznej jazdy

Założona w 1997 roku z inicjatywy dziennikarza motoryzacyjnego Włodzimierza Zientarskiego szkoła - Akademia Bezpiecznej Jazdy zaprasza kierowców początkujących i doświadczonych. Proponujemy atrakcyjne i bardzo przydatne szkolenia i programy doskonalenia techniki jazdy w ekstremalnych warunkach oraz profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

posejdon © 2019