Edukacja i kursy
Info: http://gloker.edu.pl/

Szkoły policealne oferują takie kursy, to jednak jakoś nie bardzo mnie ta szkoła policealna Poznań do siebie przekonuje. Co prawda jednak gdzieś będę musiał przezimować, że tak powiem, więc z pewnością już o wiele lepszym rozwiązaniem będzie szkoła policealna Poznań, niż po prostu dom. Serdecznie zapraszamy!

Info: Oferta kursów

Na rynku motoryzacyjnym istnieje obecnie wiele ośrodków szkoleniowych. My jednak pragniemy być miejscem innym niż wszystkie, dlatego staramy się też o niezwykle bogatą ofertę dla naszych kursantów. Obecnie umożliwiamy zdobycie prawa jazdy kategorii B. Profesjonalni instruktorzy przygotują kierowców dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy więc do ośrodka O.S.K. Mobilek! Prowadzimy także kursy doszkalające.

Info: Kurs języka polskiego

Serdecznie zachęcamy do udziału w lekcjach organizowanych przez naszą szkołę w Warszawie. Kurs języka polskiego przeznaczony dla obcokrajowców: poszerza kompetencje osób przyjeżdżających do naszego kraju, aby się uczyć, pracować, podróżować lub rozwijać w inny sposób. Nasza kultura stoi otworem - zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Info: Tłumacz niemiecki

Kiedy spotykają się dwie osoby posługujące się inną mową w rozmowie musi zwykle uczestniczyć tłumacz. Niemiecki to jeden z najbardziej popularnych języków używanych obecnie w Europie. W naszym biurze pracują specjaliści, którzy znają nie tylko jego oficjalną odmianę, ale również poszczególne dialekty, a także fachową terminologię, niezbędną do przekładów ustnych i pisemnych.

Info: outsourcing specjalistów it

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. W ramach działań naszej agencji rekrutacyjnej prowadzimy także outsourcing specjalistów IT. Znajdziemy wykwalifikowany zespół pracowników branży informatycznej po uprzednim omówieniu wymagań i potrzeb technologicznych Twojej firmy.

posejdon © 2021