IT, Elektronika
Info: AdWords

Skuteczne narzędzia marketingowe wykorzystywane w reklamowaniu stron www to między innymi pozycjonowanie, linki sponsorowane Google AdWords oraz usługa Performance Marketing. Wszystkie te rozwiązania proponuje Sunrise System. Wykorzystując nowoczesne technologie oferuje najkorzystniejsze formy promocji na rynku!

Info: Tkaninowe przewody wentylacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Atol Instal, będącej producentem wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na poprawę jakości powietrza oraz warunków cieplnych we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Proponujemy między innymi tkaninowe przewody wentylacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Info: Oświetlenie uliczne led

Oferujemy oświetlenie uliczne LED. Żarówka LED to urządzenie z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin. Daje ona gwarancje oszczędności i ekologicznego trybu. Proponujemy lampę z żarówką dającą kolor biały. Nasza propozycja oświetlenia ulicznego LED to korpus lampy odporny na działania warunków pogodowych i klosza wykonanego z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz produkt z całą pewnością sprosta Państwa wszystkim oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Info: Serwis ploterów

Nasze przedsiębiorstwo poza dystrybucją maszyn poligraficznych zajmuje się również ich naprawą oraz regeneracją. Serwis ploterów specjaliści firmy Polkos wykonują kompleksowo, od wstępnego rozpoznania diagnostycznego, przez kompleksowy przegląd urządzenia, a na wymianie uszkodzonych elementów kończąc.

Info: Polietylen

Nasza firma oferuje wysokiej jakości poliolefiny, w skład których wchodzą: polietylen oraz polipropylen. Nasza oferta obejmuje takie poliolefiny: Tecafine PE, Tecafine PP oraz Tecafine PMP. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką, którą umieszczamy na stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Info: Węże przemysłowe

Do wielu zastosowań przystosowane są akcesoria oferowane przez naszą firmę, wśród których są węże przemysłowe. Produkty te dostępne są chociażby w wersji ssącej czy ciśnieniowej, a można je użytkować w wielu branżach produkcyjnych, w tym przedsiębiorstwach spożywczych czy zajmujących się przetwórstwem drewna.

Info: Obróbka mechaniczna blach

Odpowiedni sposób formowania metali jest bardzo istotny, gdyż materiał nie powinien stracić swoich właściwości, przede wszystkim wytrzymałości. Obróbka mechaniczna blach polega najczęściej na ich cięciu, choć nierzadko spotyka się także wykrawanie, gięcie, walcowanie czy frezowanie. Kształtowanie stalowych elementów następuje z dbałością o każdy szczegół.

Info: Spawarki Radom

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór rozwiązań z zakresu spawalnictwa. Polecamy między innymi nowoczesne spawarki TIG, które na pewno nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców. Prezentujemy sprzęt doskonale nadający się do łącznia stali, miedzi oraz różnych stopów aluminium. Sprzedajemy wyroby wyłącznie renomowanych marek, takich jak Magnum, dzięki czemu za każdym razem mamy pewność, że spotkamy się z satysfakcją naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Info: systemy zarządzania produkcją

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie licznych procesów w przedsiębiorstwach. Dostarczamy systemy zarządzania produkcją, a jednym z nich jest TimeLine. Rozwiązanie to składa się z wielu modułów, które usprawniają planowanie potrzeb materiałowych, monitorowanie zasobów, a także koordynowanie gospodarki magazynowej. Dodatkowo oprogramowanie to pozwala na harmonogramowanie i planowanie procesów związanych z wytwarzaniem wyrobów. System ten jest skalowalny, dzięki czemu można go rozbudować w oparciu o potrzeby przedsiębiorstwa.

Info: Koryta instalacyjne

Koryta mają za zadanie chronić kable przed uszkodzeniem, pomagają też uporządkować przewody. wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej. Warstwa cynku ma chronić dany element przed korozją. Istnieje wiele metod cynkowania koryta, jedną z najczęściej stosowanych jest metoda cynkowania na gorąco, tzw. metoda Sendzimira.

Info: Jabsco Xylem

W ramach naszych działań korzystamy z rozwiązań, jakimi są pompy krzywkowe Jabsco Xylem. Są to rozwiązania, które po zakupieniu i odpowiedniej instalacji mogą wesprzeć działanie urządzeń higienicznych, stosowanych w produkcji i przetwórstwie. Sprawdzą się m.in. w miejscach, gdzie tworzone są napoje i artykuły spożywcze.

Info: pompa ciepła

Pompa ciepła ma wiele zastosowań. Powoli trafia też do wielu domów. Tam gdzie jeszcze niedawno nikt nie sądził, że coś takiego istnieje i się sprawdza. Jednak SmartEkoDom dowodzi jak wiele może nam dać odpowiednie rozwiązania technologiczne, takie, które nie tylko posiadają certyfikat energetyczny, ale także sygnowane są marką firmy godnej zaufania i rozwijającej się doskonale w nowoczesnych warunkach rynkowych.

Info: Dystrybutor wody do domu

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dystrybutor wody do domu stworzony został z myślą o potrzebach pierwszej z wymienionych grup klientów. Dostępny jest w modelu butlowym oraz z możliwością podłączenia do sieci - w wersji wolnostojącej oraz nablatowej.

Info: Inteligentny dom

Nowoczesne technologie, systemy oraz rozwiązania do państwa mieszkań to nasza specjalność - teraz i ty możesz stworzyć inteligentny dom, w którym media oraz różnego rodzaju procesy będą w pełni zautomatyzowane. Daje to komfort, bezpieczeństwo oraz największą funkcjonalność, w które warto zainwestować.

Info: Czyszczenie spoin spawalniczych

Proponujemy innowacyjną metodę usuwania różnego rodzaju zabrudzeń z użyciem elektrolizy wspomaganej ultradźwiękami. Czyszczenie spoin spawalniczych w ten sposób jest przyjazne dla środowiska, a przy tym skuteczne. Wiąże się także z niewielkimi kosztami eksploatacji i brakiem szkodliwych toksyn oraz kurzu.

Info: części Bosch

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór zamienników do maszyn renomowanych producentów. Głównie są to części Bosch, Hitachi czy Metabo. W ofercie posiadamy wiele z nich, głównie silniki, wyłączniki, regulatory obrotów, talerze szlifierskie, uchwyty, korpusy, jak i wiele innych. Kupisz u nas elementy elektronarzędzi w korzystnych cenach i z szybką wysyłką.

Info: Projektory biurowe

Szkoła, sale konferencyjne, pomieszczenia zarządu, kina domowe oraz sale wykładowe. Wszystkie te miejsca łączy jedno - konieczność zastosowania najnowszego sprzętu, który ułatwi komunikację. Zadbają o to nasze projektory biurowe, które można zamontować wszędzie tam, gdzie trzeba. Charakteryzuje je wysoka jakość tworzywa oraz obrazu.

Info: Outsourcing IT Poznań

Jedną ze specjalności naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalny outsourcing IT. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, ale działamy w całej Polsce. Outsourcing IT to usługa, dzięki której będziecie Państwo mogli skoncentrować swoją uwagę na podstawowym zakresie działalności Waszej firmy, nie zaś marnotrawić ją na przewidywanie i rozwiązywanie problemów związanych z zarządzaniem i konserwacją infrastruktury informatycznej. Doradzimy najlepsze rozwiązania, zapewnimy ich efektywne i szybkie wdrożenia, a także odpowiemy za stałą opiekę nad ich bieżącym, prawidłowym funkcjonowaniem.

Info: Zakładanie klimatyzacji Bydgoszcz

Posiadamy ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie rozwiązań elektronicznych. Kompleksowe zakładanie klimatyzacji to nasz konik. Działamy w Bydgoszczy i okolicach. Oprócz montażu, oferujemy również okresowe przeglądy i czyszczenia oraz prace serwisowe i naprawy. Pracujemy jedynie na sprawdzonym urządzeniach.

posejdon © 2022