IT, Elektronika
Info: AdWords

Skuteczne narzędzia marketingowe wykorzystywane w reklamowaniu stron www to między innymi pozycjonowanie, linki sponsorowane Google AdWords oraz usługa Performance Marketing. Wszystkie te rozwiązania proponuje Sunrise System. Wykorzystując nowoczesne technologie oferuje najkorzystniejsze formy promocji na rynku!

Info: Tkaninowe przewody wentylacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Atol Instal, będącej producentem wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na poprawę jakości powietrza oraz warunków cieplnych we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Proponujemy między innymi tkaninowe przewody wentylacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Info: Serwis ploterów

Nasze przedsiębiorstwo poza dystrybucją maszyn poligraficznych zajmuje się również ich naprawą oraz regeneracją. Serwis ploterów specjaliści firmy Polkos wykonują kompleksowo, od wstępnego rozpoznania diagnostycznego, przez kompleksowy przegląd urządzenia, a na wymianie uszkodzonych elementów kończąc.

Info: Polietylen

Nasza firma oferuje wysokiej jakości poliolefiny, w skład których wchodzą: polietylen oraz polipropylen. Nasza oferta obejmuje takie poliolefiny: Tecafine PE, Tecafine PP oraz Tecafine PMP. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką, którą umieszczamy na stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Info: Węże przemysłowe

Do wielu zastosowań przystosowane są akcesoria oferowane przez naszą firmę, wśród których są węże przemysłowe. Produkty te dostępne są chociażby w wersji ssącej czy ciśnieniowej, a można je użytkować w wielu branżach produkcyjnych, w tym przedsiębiorstwach spożywczych czy zajmujących się przetwórstwem drewna.

Info: Obróbka mechaniczna blach

Odpowiedni sposób formowania metali jest bardzo istotny, gdyż materiał nie powinien stracić swoich właściwości, przede wszystkim wytrzymałości. Obróbka mechaniczna blach polega najczęściej na ich cięciu, choć nierzadko spotyka się także wykrawanie, gięcie, walcowanie czy frezowanie. Kształtowanie stalowych elementów następuje z dbałością o każdy szczegół.

Info: systemy zarządzania produkcją

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie licznych procesów w przedsiębiorstwach. Dostarczamy systemy zarządzania produkcją, a jednym z nich jest TimeLine. Rozwiązanie to składa się z wielu modułów, które usprawniają planowanie potrzeb materiałowych, monitorowanie zasobów, a także koordynowanie gospodarki magazynowej. Dodatkowo oprogramowanie to pozwala na harmonogramowanie i planowanie procesów związanych z wytwarzaniem wyrobów. System ten jest skalowalny, dzięki czemu można go rozbudować w oparciu o potrzeby przedsiębiorstwa.

Info: Koryta instalacyjne

Koryta mają za zadanie chronić kable przed uszkodzeniem, pomagają też uporządkować przewody. wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej. Warstwa cynku ma chronić dany element przed korozją. Istnieje wiele metod cynkowania koryta, jedną z najczęściej stosowanych jest metoda cynkowania na gorąco, tzw. metoda Sendzimira.

Info: pompa ciepła

Pompa ciepła ma wiele zastosowań. Powoli trafia też do wielu domów. Tam gdzie jeszcze niedawno nikt nie sądził, że coś takiego istnieje i się sprawdza. Jednak SmartEkoDom dowodzi jak wiele może nam dać odpowiednie rozwiązania technologiczne, takie, które nie tylko posiadają certyfikat energetyczny, ale także sygnowane są marką firmy godnej zaufania i rozwijającej się doskonale w nowoczesnych warunkach rynkowych.

Info: Czyszczenie spoin spawalniczych

Proponujemy innowacyjną metodę usuwania różnego rodzaju zabrudzeń z użyciem elektrolizy wspomaganej ultradźwiękami. Czyszczenie spoin spawalniczych w ten sposób jest przyjazne dla środowiska, a przy tym skuteczne. Wiąże się także z niewielkimi kosztami eksploatacji i brakiem szkodliwych toksyn oraz kurzu.

Info: części Bosch

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór zamienników do maszyn renomowanych producentów. Głównie są to części Bosch, Hitachi czy Metabo. W ofercie posiadamy wiele z nich, głównie silniki, wyłączniki, regulatory obrotów, talerze szlifierskie, uchwyty, korpusy, jak i wiele innych. Kupisz u nas elementy elektronarzędzi w korzystnych cenach i z szybką wysyłką.

Info: Zakładanie klimatyzacji Bydgoszcz

Posiadamy ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie rozwiązań elektronicznych. Kompleksowe zakładanie klimatyzacji to nasz konik. Działamy w Bydgoszczy i okolicach. Oprócz montażu, oferujemy również okresowe przeglądy i czyszczenia oraz prace serwisowe i naprawy. Pracujemy jedynie na sprawdzonym urządzeniach.

Info: Sygnalizator świetlny

Znajdując się na dużym terenie, na przykład na terenie fabryki, bardzo dużym wyzwaniem jest odpowiednie zorganizowanie ruchu pojazdów ciężarowych. Aby zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych urządzeń. Takim jest sygnalizator świetlny. Urządzenie znakomicie organizuje ruch zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Info: Magazyn palet

Proste rozwiązania zawsze są najlepsze. Udowadnia to nasz magazyn palet, który wyróżnia się sporą pojemnością, a także solidną, ale nieskomplikowaną konstrukcją. Urządzenie zadba o płynne i w pełni automatyczne dostarczanie wolnych platform do odpowiedniej sekcji. Cały proces jest zautomatyzowany — operator jest odpowiedzialny jedynie za zapełnienie składowiska.

Info: Roboty do paletyzacji

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych, wydajnych i solidnie wykonanych maszyn pakujących, które świetnie zdadzą egzamin w halach produkcyjnych, magazynach, warsztatach, a także w wielu gałęziach przemysłu, oferta firmy Inlader skierowana jest właśnie do Ciebie. Polecamy między innymi roboty przeznaczone do paletyzacji, sprawnego zabezpieczenia towarów umieszczonych na paletach. Posiadamy kilka modeli zróżnicowanych pod kątem zasilania, mocy, wagi, zasięgu i innych parametrów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Info: Obsługa informatyczna firm

Proponujemy Państwu wsparcie ze strony naszych doświadczonych specjalistów, którzy wykonują dla Państwa profesjonalną opiekę informatyczną nad sprzętem, z którego na co dzień korzystają Wasi pracownicy. Przygotowane przez nas rozwiązania to kompleksowa obsługa informatyczna firm, dzięki której możliwe jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wykonywanych przez Was prac, ochrony istotnych danych, informacji. W naszej ofercie dostępne są także usługi, polegające na administracji serwerów, stałego zapewniania ich prawidłowego działania.

Info: Osuszacz adsorpcyjny sprężonego powietrza

Firma Pneuma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości osuszaczy adsorpcyjnych sprężonego powietrza o wydajności od 5 do 12.000m3/h. Posiadamy szeroki wybór modeli zróżnicowanych przede wszystkim pod kątem zakresu ciśnieniowego punktu rosy oraz technologią. Polecamy wersje chłodnicze kondensacyjne, adsorpcyjne oraz kompaktowe regenerowane na zimno i na gorąco. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi specjaliści służą dachowym doradztwem.

Info: Urządzenia elektroniczne

Nasz sklep z elektroniką to nie jedynie skup telefonów. Sprzedajemy także inne urządzenia elektroniczne takie, jak tablety, czy laptopy. Mamy szeroki wybór projektorów, podłóg interaktywnych oraz akcesoriów elektronicznych. U nas znajdziesz nowe, fabrycznie zafoliowane i oryginalne produkty. Jesteśmy w pełni konkurencyjni przy negocjowaniu cen, aby każdy z naszych klientów był zadowolony.

Info: Inteligentne instalacje elektryczne

Obecnie szeroka gama systemów, jakie wykorzystują inteligentne instalacje elektryczne pozwala nam na ich wprowadzenie zarówno budynkach użyteczności publicznej, jak i we własnych domach czy mieszkaniach. Nasze firma zaprojektuje oraz wykona dla Państwa takie inteligentne instalacje elektryczne, które zwiększą Państwa komfort mieszkania.

Info: Program do tłumaczenia tekstów

Znudziło Cię szukanie odpowiedniego narzędzia do przekładania treści na różne języki? Nieocenionym pomocnikiem w każdym biurze będzie nasz program do tłumaczenia tekstów. Jego intuicyjna obsługa oraz wyjątkowo dokładne procesy w krótkim czasie, sprawiają, że jest niezastąpiony zarówno przy pracy zdalnej, jak i w biurze. Dzięki ciągłym aktualizacjom, naszsystem jest zawsze na bieżąco z nowymi zwrotami i słowami, co gwarantuje przekłady na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam - wypróbuj naszą bezpłatną wersję testową już dziś! Endorfins Translation - dla tych, którzy cenią profesjonalizm i czas.

Info: Przemysłowe stacje uzdatniania wody

Jednym z podstawowych zadań, jakie postawiło przed sobą przedsiębiorstwo H2Optim jest budowa profesjonalnych stacji uzdatniania wody z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych. Wśród wykorzystywanego sprzętu znaleźć można między innymi filtry przemysłowe oraz do użytku domowego, rozwiązania do odwróconej osmozy, demineralizacji i wiele innych. Więcej informacji o firmie oraz szczegóły stworzonej oferty znaleźć można na przygotowanej witrynie internetowej.

posejdon © 2024