IT, Elektronika
Info: AdWords

Skuteczne narzędzia marketingowe wykorzystywane w reklamowaniu stron www to między innymi pozycjonowanie, linki sponsorowane Google AdWords oraz usługa Performance Marketing. Wszystkie te rozwiązania proponuje Sunrise System. Wykorzystując nowoczesne technologie oferuje najkorzystniejsze formy promocji na rynku!

Info: Rejestrator czasu pracy

Specjalnością naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, które będą znacznym ułatwieniem dla naszych klientów. Rejestrator czasu pracy, monitoring -“ to tylko niektóre z obszarów naszej działalności. Zapewniamy, że rozpoczynając z nami współpracę zyskują Państwo solidnego i zaufanego partnera biznesowego, którego nadrzędnym celem jest Wasze dobro. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Info: osprzęt elektryczny

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu i mieszkania. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz osprzęt elektryczny od renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się m.in. Kanlux, Emiternet, Siemens, Schneider Electric i inni. Prowadzimy sprzedaż zarówno kabli i przewodów, jak i żarówek, lamp, łączników, gniazd i więcej.

Info: Tkaninowe przewody wentylacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Atol Instal, będącej producentem wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na poprawę jakości powietrza oraz warunków cieplnych we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Proponujemy między innymi tkaninowe przewody wentylacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Info: Oświetlenie uliczne led

Oferujemy oświetlenie uliczne LED. Żarówka LED to urządzenie z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin. Daje ona gwarancje oszczędności i ekologicznego trybu. Proponujemy lampę z żarówką dającą kolor biały. Nasza propozycja oświetlenia ulicznego LED to korpus lampy odporny na działania warunków pogodowych i klosza wykonanego z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz produkt z całą pewnością sprosta Państwa wszystkim oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Info: zdalne sterowanie domem

Jeżeli lubisz najwyższej jakości usługi i nieomylnie wypracowane wzorce obsługi klienta to gorąco zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia przygotowanej poprzez nas propozycji. Systemy alarmowe, domowe instalacje elektryczne i gazowe czy monitoring CCTV to dopiero co fragment tego co proponuje firma DG Elpro.

Info: Koryta kablowe

Proponujemy Państwu produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne, ogień, a także zabezpieczające przewody przed wilgocią i promieniowaniem UV. Koryta kablowe znajdujące się w ofercie firmy Elektroplast są wykonane z PCV. Bardzo łatwe w montażu, z przykrywą, która umożliwia szybki dostęp do instalacji.

Info: Serwis ploterów

Nasze przedsiębiorstwo poza dystrybucją maszyn poligraficznych zajmuje się również ich naprawą oraz regeneracją. Serwis ploterów specjaliści firmy Polkos wykonują kompleksowo, od wstępnego rozpoznania diagnostycznego, przez kompleksowy przegląd urządzenia, a na wymianie uszkodzonych elementów kończąc.

Info: Polietylen

Nasza firma oferuje wysokiej jakości poliolefiny, w skład których wchodzą: polietylen oraz polipropylen. Nasza oferta obejmuje takie poliolefiny: Tecafine PE, Tecafine PP oraz Tecafine PMP. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką, którą umieszczamy na stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Info: Lampy ostrzegawcze

Czy wiesz, jak istotne jest odpowiednie oznaczenie pojazdu? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, iż uprzywilejowane samochody same nie powinny stanowić zagrożenia dla innych użytkowników ruchu drogowego? Dzięki lampom ostrzegawczym LED oraz innym artykułom z oferty Strobos nasi klienci mają możliwość wzbogacić swoje pojazdy o nowoczesne systemy oświetleniowe. Dzięki nim są oni przede wszystkim widoczni na drodze - nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Proponujemy zarówno belki oraz modele kierunkowe.

Info: CB radio antena

Podczas długich podróży warto zadbać o sprawną komunikację z innymi użytkownikami pojazdów. Sprawdzonym patentem stosowanym przez kierowców jest CB radio. Antena oferowana w naszym sklepie internetowym dostępna jest w dwóch wersjach - 5/8 dostosowana do przesyłu fal na dalekie łączności oraz 1/2 do fal lokalnych.

Info: Odkurzacze domowe

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku w domu. Odkurzacze domowe, które oferujemy, likwidują problem kurzu, włosów czy okruchów zalegających na podłodze. Posiadamy nowoczesne modele bezprzewodowe, które zwiększają komfort sprzątania i nie wymagają kupowania worków.

Info: serwis zegarków Wrocław

Wysokiej jakości sprzęt także potrzebuje konserwacji, aby mógł działać bez zarzutu przez długie lata. Oferuję serwis zegarków we Wrocławiu: naprawę i renowację nawet bardzo starych mechanizmów. Zajmuję się modelami firm niemieckich, japońskich, szwajcarskich, a nawet radzieckich. Działam z największą precyzją.

OWC
Info: OWC

Zarówno przy składaniu swojego własnego komputera, jak i przy naprawach czy wymianie podzespołów, potrzebujesz sprawnego i profesjonalnego sprzętu. Producent OWC od lat tworzy adaptery dysków, czujniki temperatur czy kable Thunderbolt niezbędne przy pracy pod obudową jednostki centralnej. Brakuje Ci konkretnego podzespołu? Założymy się, że znajdziesz go w naszym sklepie internetowym.

Info: Tonery Warszawa centrum

Pozwalamy w prosty sposób pozbyć się niewykorzystanych materiałów do urządzeń poligraficznych. Nasza firma w centrum Warszawy skupuje tonery pełne oraz puste takich marek jak Canon, OKI, Samsung, Lexmark oraz Toshiba. Wkład do drukarki powinien być umieszczony w fabrycznym opakowaniu, a także nie mieć żadnych zarysowań lub uszkodzeń mechanicznych.

Info: lampy LED

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy. Od wielu lat dostarczamy zaawansowane i energooszczędne lampy przemysłowe LED, które charakteryzują się emisją mocnego i wyraźnego światła, nie pobierając jednocześnie dużych ilości energii elektrycznej, jak to bywa w przypadku tradycyjnych instalacji oświetleniowych.

Info: Węże przemysłowe

Do wielu zastosowań przystosowane są akcesoria oferowane przez naszą firmę, wśród których są węże przemysłowe. Produkty te dostępne są chociażby w wersji ssącej czy ciśnieniowej, a można je użytkować w wielu branżach produkcyjnych, w tym przedsiębiorstwach spożywczych czy zajmujących się przetwórstwem drewna.

Info: Serwis smartfonów

Najczęstszą usterką nowoczesnych telefonów komórkowych jest uszkodzenie ekranu. Bardzo łatwo bowiem zbić szybkę w mobilnym urządzeniu dotykowym. Na szczęście serwis smartfonów jest w stanie bardzo szybko naprawić zbity element, przywracając telefon do pełnej sprawności. Nasz zespół posiada kilkuletnie doświadczenie w tego typu pracach, a specjalizujemy się w naprawach sprzętu marki Apple.

Info: zaginarki do blachy

Najlepsze zaginarki do blachy znajdują się właśnie u nas! Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, oferującymi najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego. Staramy się przede wszystkim spełniać oczekiwania i potrzeby każdego klienta, proponując im sprzęty funkcjonalne, wydaje i po prostu najlepsze!

Info: Rozliczanie czasu pracy

Za pomocą dostarczanego przez Tronik oprogramowania bardzo łatwo jest prowadzić ewidencję godzin przepracowanych przez prowadzących firmowe pojazdy. Rozliczanie czasu pracy kierowców często było źródłem problemów z odpowiednim naliczeniem należności oraz w razie kontroli. Z użyciem programu, który wszystko obliczy za Ciebie, jest to niemożliwe. Wystarczy mu tylko przekazać dane. Może też on pobierać je automatycznie.

posejdon © 2019