IT, Elektronika
Info: AdWords

Skuteczne narzędzia marketingowe wykorzystywane w reklamowaniu stron www to między innymi pozycjonowanie, linki sponsorowane Google AdWords oraz usługa Performance Marketing. Wszystkie te rozwiązania proponuje Sunrise System. Wykorzystując nowoczesne technologie oferuje najkorzystniejsze formy promocji na rynku!

Info: Kamera WiFi

Coraz popularniejsze w domach stają się kamery WiFi, które można podłączyć bezprzewodowo do komputera lub routera. Pozwalają one na prowadzenie monitoringu pomieszczenia lub transmisji na żywo w Internecie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór kamer IP i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty już dziś!

Info: https://www.nte.net.pl/pl/c/Projektory/38

W naszym asortymencie udostępniamy Państwu wysokiej jakości projektory multimedialne. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na połączeniu najwyższej jakości produktu z jego atrakcyjną ceną. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz zapraszamy do skorzystania z niej.

Info: Rejestrator czasu pracy

Specjalnością naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, które będą znacznym ułatwieniem dla naszych klientów. Rejestrator czasu pracy, monitoring -“ to tylko niektóre z obszarów naszej działalności. Zapewniamy, że rozpoczynając z nami współpracę zyskują Państwo solidnego i zaufanego partnera biznesowego, którego nadrzędnym celem jest Wasze dobro. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Info: Archiwizowanie dokumentów - http://www.progmate.pl/

Chcesz zwiększyć precyzję działania? Pragniesz obniżyć koszty? Mamy na to wszystko rozwiązanie. Nowoczesna archiwizacja dokumentów powinna opierać się przede wszystkim na efektywnym zarządzaniu i katalogowaniu zdigitalizowanych zbiorów. Nasze systemy doskonale odnajdują się w takim działaniu. Wykorzystaj je!

Info: www.watersystem.com.pl - Fontanny multimedialne

Zakładamy nowoczesne i niezwykle wydajne stacje uzdatniania wody, które pozwalają na skuteczne odprowadzanie zanieczyszczeń. Watersystem to eksperci w zakresie korzystania z nowoczesnych technologii, które dostosowują zawsze indywidualnie do potrzeb klientów. Energooszczędne oraz funkcjonalne, sprawdzą się w każdym miejscu. Na szczególną uwagę zasługują również nasze fontanny multimedialne.

Info: http://instabiuro.pl/ - zarządzanie dokumentami

Chcesz, aby twoja firma weszła do XXI wieku, a zarazem była bardziej oszczędna? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zainwestuj w rozwiązania proponowane przez InstaBIURO. Właśnie oferowane przez nich elektroniczne, zdalne zarządzanie dokumentami sprawi, że wszelkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie będą łatwiejsze.

Info: Kompania elektroniczna | Obwody drukowane

Nowoczesna technologia pomaga nam w pełni cieszyć się komfortem codzienności. Jednak za plecami tego udogodnienia stoi doskonale przygotowany i kontrolowany proces tworzenia takich artykułów, jak np. obwody drukowane. Kompania elektroniczna jest wieloletnim producentem PCB. Dlatego też możemy się z tego zadania wywiązywać precyzyjnie i efektywnie.

Info: Silnik elektryczny

Właśnie te urządzenia zgodne są z obecnie obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej. Silnik elektryczny od przedsiębiorstwa Kacperek to pewność możliwości pracy zarówno w zanurzeniu, jak i nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, są one przystosowane do pracy przerywanej.

Info: osprzęt elektryczny

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu i mieszkania. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz osprzęt elektryczny od renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się m.in. Kanlux, Emiternet, Siemens, Schneider Electric i inni. Prowadzimy sprzedaż zarówno kabli i przewodów, jak i żarówek, lamp, łączników, gniazd i więcej.

Info: Klimatyzacja

Jeśli zarządzacie Państwo firmą i zależy Wam na produktywności Waszego personelu, bardzo ważny jest regularny dopływ orzeźwiającego, świeżego powietrza. W zakresie działalności firmy PPHU Graf-Tech zrealizujemy dla Państwa montaż klimatyzacji, która zapewni komfort w każdym lokalu. Znajdziecie nas nieopodal Poznania.

Info: Tkaninowe przewody wentylacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Atol Instal, będącej producentem wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na poprawę jakości powietrza oraz warunków cieplnych we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Proponujemy między innymi tkaninowe przewody wentylacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Info: Iso 31000 doradztwo

Proponujemy kompleksowe usługi konsultingowe dla firm różnych branży oraz instytucji pożytku publicznego. Celem naszych działań jest optymalizacja procesów biznesowych oraz lepsza organizacja pracy. Grupa Blue Energy proponuje między innymi doradztwo w zakresie wdrażania norm ISO 31000, obejmujących zarządzanie ryzykiem.

posejdon © 2017