IT, Elektronika
Info: AdWords

Skuteczne narzędzia marketingowe wykorzystywane w reklamowaniu stron www to między innymi pozycjonowanie, linki sponsorowane Google AdWords oraz usługa Performance Marketing. Wszystkie te rozwiązania proponuje Sunrise System. Wykorzystując nowoczesne technologie oferuje najkorzystniejsze formy promocji na rynku!

Info: Kamery bezprzewodowe

Coraz popularniejsze w domach stają się kamery bezprzewodowe WiFi, które można podłączyć do komputera lub routera bez użycia kabla. Pozwalają one na prowadzenie monitoringu pomieszczenia lub transmisji na żywo w Internecie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór kamer IP i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty już dziś!

Info: https://www.nte.net.pl/pl/c/Projektory/38

W naszym asortymencie udostępniamy Państwu wysokiej jakości projektory multimedialne. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na połączeniu najwyższej jakości produktu z jego atrakcyjną ceną. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz zapraszamy do skorzystania z niej.

Info: Rejestrator czasu pracy

Specjalnością naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, które będą znacznym ułatwieniem dla naszych klientów. Rejestrator czasu pracy, monitoring -“ to tylko niektóre z obszarów naszej działalności. Zapewniamy, że rozpoczynając z nami współpracę zyskują Państwo solidnego i zaufanego partnera biznesowego, którego nadrzędnym celem jest Wasze dobro. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Info: www.watersystem.com.pl - Fontanny multimedialne

Zakładamy nowoczesne i niezwykle wydajne stacje uzdatniania wody, które pozwalają na skuteczne odprowadzanie zanieczyszczeń. Watersystem to eksperci w zakresie korzystania z nowoczesnych technologii, które dostosowują zawsze indywidualnie do potrzeb klientów. Energooszczędne oraz funkcjonalne, sprawdzą się w każdym miejscu. Na szczególną uwagę zasługują również nasze fontanny multimedialne.

Info: http://instabiuro.pl/ - zarządzanie dokumentami

Chcesz, aby twoja firma weszła do XXI wieku, a zarazem była bardziej oszczędna? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zainwestuj w rozwiązania proponowane przez InstaBIURO. Właśnie oferowane przez nich elektroniczne, zdalne zarządzanie dokumentami sprawi, że wszelkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie będą łatwiejsze.

Info: Kompania elektroniczna | Obwody drukowane

Nowoczesna technologia pomaga nam w pełni cieszyć się komfortem codzienności. Jednak za plecami tego udogodnienia stoi doskonale przygotowany i kontrolowany proces tworzenia takich artykułów, jak np. obwody drukowane. Kompania elektroniczna jest wieloletnim producentem PCB. Dlatego też możemy się z tego zadania wywiązywać precyzyjnie i efektywnie.

Info: Silnik elektryczny

Właśnie te urządzenia zgodne są z obecnie obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej. Silnik elektryczny od przedsiębiorstwa Kacperek to pewność możliwości pracy zarówno w zanurzeniu, jak i nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, są one przystosowane do pracy przerywanej.

Info: osprzęt elektryczny

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu i mieszkania. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz osprzęt elektryczny od renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się m.in. Kanlux, Emiternet, Siemens, Schneider Electric i inni. Prowadzimy sprzedaż zarówno kabli i przewodów, jak i żarówek, lamp, łączników, gniazd i więcej.

Info: Klimatyzacja

Jeśli zarządzacie Państwo firmą i zależy Wam na produktywności Waszego personelu, bardzo ważny jest regularny dopływ orzeźwiającego, świeżego powietrza. W zakresie działalności firmy PPHU Graf-Tech zrealizujemy dla Państwa montaż klimatyzacji, która zapewni komfort w każdym lokalu. Znajdziecie nas nieopodal Poznania.

Info: Tkaninowe przewody wentylacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Atol Instal, będącej producentem wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na poprawę jakości powietrza oraz warunków cieplnych we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Proponujemy między innymi tkaninowe przewody wentylacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Info: Montaż regałów paletowych

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny montaż regałów paletowych magazynowych, które doskonale sprawdzą się na każdej powierzchni magazynowej. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów pochodzących od najlepszych producentów, które pozwalają nam na stworzenie stabilnych, wytrzymałych i odpornych konstrukcji.

Info: Oświetlenie uliczne led

Oferujemy oświetlenie uliczne LED. Żarówka LED to urządzenie z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin. Daje ona gwarancje oszczędności i ekologicznego trybu. Proponujemy lampę z żarówką dającą kolor biały. Nasza propozycja oświetlenia ulicznego LED to korpus lampy odporny na działania warunków pogodowych i klosza wykonanego z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz produkt z całą pewnością sprosta Państwa wszystkim oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Info: monitoring CCTV

Jeżeli lubisz najwyższej jakości usługi i nieomylnie wypracowane wzorce obsługi klienta to gorąco zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia przygotowanej poprzez nas propozycji. Systemy alarmowe, domowe instalacje elektryczne i gazowe czy monitoring CCTV to dopiero co fragment tego co proponuje firma DG Elpro.

Info: Koryta kablowe

Proponujemy Państwu produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne, ogień, a także zabezpieczające przewody przed wilgocią i promieniowaniem UV. Koryta kablowe znajdujące się w ofercie firmy Elektroplast są wykonane z PCV. Bardzo łatwe w montażu, z przykrywą, która umożliwia szybki dostęp do instalacji.

Info: Rury

Kompleksowa obsługa naszych klientów z zakresu wszelkich działań mających na celu instalację systemów rurociągowych, jest głównym celem naszej firmy. TASTA Armatura Sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w produkcji jak i dystrybucji rur, kształtków oraz łączników. Naszym Klientom oferujemy pomoc w zakresie zaopatrzenia jak i doradztwa. Gwarantujemy także szybkie dostarczenie złożonego zamówienia, co jest możliwe głównie dzięki własnemu transportowi oraz sieci oddziałów. Dostępne są u nas m.in. produkty stalowe *bez szwu, rowkowane, gwintowane, fazowe).

posejdon © 2018