Twoje zdrowie
Info: Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to bardziej dokładne określające usługę, która nas interesuje na przykład: „przedłużanie rzęs warszawa” albo „peeling lekarski”. Bez wątpienia wybierzemy coś właściwego. Bez względu na to, czy nasz problem to cellulit, rozstępy, znamię, zmarszczki czy trądzik różowaty - z pomocą profesjonalistów zlikwidujemy wszelkie niedoskonałości i bez kompleksów spojrzymy w lustro.

Info: Sposob na przebarwienia - krem firmy Ziaja

Przedstawiamy Państwu znakomity sposób na przebarwienia - krem firmy Ziaja przeznaczony do cery z problemami. Powody przebarwień mogą być różne, jednak sposób ich rozwiązania tylko jeden - krem na przebarwienia firmy Ziaja. Jest on oparty na naturalnych składnikach, a zatem gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry.

Info: Test pappa Warszawa

W Warszawie gdzie znajduje się nasza klinika można wykonać test pappa. U nas w Warszawie test pappa wykonasz szybko i sprawnie. Jako profesjonaliści wiemy doskonale jak istotne jest Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas każdego badania czy zabiegu. Zapraszamy do kliniki ginekologicznej na test pappa.

Info: Sauny na podczerwień

Twoje zdrowie jest najważniejsze! Aby o nie jeszcze lepiej zadbać, skorzystaj z oferty saun infrared działających na podczerwień. Dzięki zastosowaniu w ich budowie innowacyjnych technologii, mogą z niej korzystać także osoby zmagające się z chorobami krążenia. Ma działanie uspokajające oraz relaksujące.

Info: Masaż leczniczy

Fizjoterapeuci z Przychodni Morskiej oferują profesjonalny masaż leczniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy osoby po wypadkach, urazach, kontuzjach sportowych. Pomagamy wrócić do formy po operacjach ortopedycznych i neurologicznych, jak również przy zmianach zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa.

Info: Zapalenia stawów

Już nie musisz martwić się problemami ze stawami! Wystarczy, że do swojej codziennej diety dołączysz suplement diety ProStik. Chroni on przed różnymi zapaleniami, a przede wszystkim przed zbyt szybkim starzeniem się tkanki. Jest on polecany osobom, które ciężko pracują fizycznie lub też uprawiają sporty.

Info: Katarzyna Sałata

Nasza agencja Dobra Kreacja zajmuje się promowaniem, marketingiem i PR-em działań związanych z właściwym doborom i dopasowaniem staników - ponieważ nieprawidłowe dopasowanie może doprowadzić do problemów zdrowotnych. Promujemy także akcje badania piersi. Mają one wymiar profilaktyczny, tak jak i noszenie odpowiedniej bielizny.

Info: Kurs - trychologii

Jeśli fascynuje Cię struktura włosa, chcesz poznać tajniki jest fizjologii, umieć rozpoznawać fazy wzrostu i określać jakość cebulek, zapisz się na kurs trychologii. Omówimy na nim leczenie takich chorób jak łupież, wypadanie włosów, łojotok, liszaj. Szkolenie trychologiczne uprawnia do leczenia włosów.

Info: Badania z krwi

W naszej sieci wyspecjalizowanych laboratoriów możecie Państwo wykonać testy diagnostyczne z zakresu każdej dziedziny medycznej. Wszystkie badania z krwi, dostępne w ALAB, przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu ich wyniki są dokładne i istnieje małe prawdopodobieństwo popełnienia błędu.

Info: Primery

By uzyskać trwały efekt przedłużania i zagęszczania rzęs, przed przystąpieniem do zabiegu należy nałożyć bazę podkładową - primery. Preparat odtłuszcza, zwiększa przyczepność oraz wydłuża działanie kleju nawet do 10 tygodni. W naszym sklepie możesz wybrać spośród różnych rodzajów - zarówno w płynie, jak i w sprayu.

posejdon © 2017