Wszystko Inne
Info: Frezowanie Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Murgrabia, która zajmuje się sprzedażą płyt z tworzyw sztucznych, a także świadczy profesjonalne usługi związane z ich obróbką, takich jak frezowanie. Nasze usługi świadczymy w Szczecinie, zapewniając fachowość, terminowość oraz korzystne ceny, spełniające wszystkie oczekiwania.

Info: przechowywanie dokumentów księgowych

Zachęcamy firmy z Warszawy do skorzystania z naszych usług. Do naszych zadań należy przechowywanie dokumentów księgowych (ich segregowanie i klasyfikacja) oraz archiwizowanie akt w profesjonalnych biurach zlokalizowanych w stolicy. Ponadto sporządzamy dla Klientów kompleksowe ewidencje, zarówno papierowe, jak i elektroniczne.

Info: Centrum rozwoju personalnego

W naszym centrum pracuje szereg specjalistów z dziedzin, takich jak psychologia, psychiatria, neurologia, fizjoterapia, rehabilitacja, a także APO stomatologia. Zajmujemy się pomocą holistyczną, która naszym klientom pozwala na rozwój świadomości duchowej, ale również cielesnej. Oferujemy również kursy podczas, których podpowiemy, jak rozwijać swoje pasje.

Info: Magazyn do wynajęcia

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym biurem nieruchomości. Prezentujemy anonse a miast takich jak: Piaseczno czy Warszawa. Nasze biuro zatrudnia specjalistów ds. prawa, ekonomii i finansów, budownictwa oraz marketingu i reklamy. Na nasze stronie internetowej znajdą Państwo najnowsze anonse dotyczące nieruchomości w woj. mazowieckim

Info: Odszkodowania za błędy medyczne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z doradztwa naszych specjalistów, jeśli szukają Państwo pomocy w sprawie dochodzenia odszkodowania za błędy medyczne. Inną z naszych specjalności jest doradztwo w zakresie wypadków związanych z transportem czy rolnictwem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z zawartością naszej witryny!

Info: Leasing maszyn i urządzeń

Zapraszamy do kontaktu z Soter Finanse u którego znajdziecie Państwo oferty kilkunastu różnych instytucji i banków. Leasing maszyn i urządzeń, jak również pojazdów może być ciekawą formą rozszerzania działalności z zachowaniem jednocześnie płynności finansowej. Takiej ulgi nie dają kredyty ani kupno. Polecamy nasze doradztwo doświadczonych ekonomistów i ekspertów. U nas nic za to nie płacisz. Ponadto to by załatwiamy za ciebie wszelkie formalności, wypisujemy wnioski.

Info: Biuro podatkowe Toruń

Zajmujemy się zarówno obsługą kadrowo-płacową, jak i rozliczeniami podatkowymi i usługami księgowymi. Jeśli prześlecie nam Państwo dokumenty drogą elektroniczną, możemy sporządzić odpowiednie rozliczenia i sprawozdania w formie pliku, który następnie Państwu odeślemy - bez konieczności dowożenia fizycznych kopii do naszej siedziby w Toruniu. Nasze biuro podatkowe świadczy usługi na rzecz zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Info: Księgowa Ostrowiec Świętokrzyski

Nasze biuro księgowe z Ostrowca Świętokrzyskiego pozwala na realizowanie różnego rodzaju usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm i przedsiębiorstw. Oferujemy przede wszystkim działania z zakresu własnej działalności, ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, a ponadto również kadry i płace.

Info: druk 3D

Oferujemy urządzenia biurowe dla firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych. Zajmujemy się też szkoleniami dla placówek edukacyjnych obejmującymi skanowanie i druk 3D - zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Mamy też coś dla miłośników rozwiązań smart dom - projektory kina domowego, systemy nagłośnienia i ekrany.

Info: Biuro ksiegowe Nowa Huta

Nasze biuro księgowe w Nowej Hucie oferuje pomoc prawną z zakresu finansów oraz przepisów prawnych i podatków. Jeżeli prowadzisz swoją firmę, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Zapewniamy wysokiej jakości usługi rachunkowe oraz kompleksową obsługę. Profesjonalne podejście do współpracy gwarantowane.

Info: Oferta kredytów dla firm

Pożyczki na rozwój działalności to jedna z naszych propozycji dla przedsiębiorców. Nasza oferta kredytów dla firm wyróżnia się przejrzystością i niskim oprocentowaniem. Jeżeli szukasz godnego zaufania źródła kapitału, za który wyposażysz swój zakład i opłacisz koszty rozwoju, skorzystaj z naszych usług.

Info: doradztwo finansowe k. Warszawy

Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym realizujemy usługi z zakresu kadr i płac, rozliczeń ZUS, prowadzenia działalności gospodarczej czy sporządzania umów. Ponadto oferujemy kompleksowe doradztwo finansowe, podatkowe i księgowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, które mieści się w Piasecznie k. Warszawy.

Info: Odszkodowanie po pożarze

Jeśli doszło do zdarzenia losowego, w wyniku którego straciłeś określone dobro - zgłoś się po pomoc prawną. W przypadku, gdy posiadasz polisę, możesz ubiegać się o odszkodowanie po pożarze. Świadczymy wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji, sporządzania pism procesowych oraz reprezentacji Twoich interesów przed TU bądź sądem.

Info: Tusze zamienniki

Sprzedajemy wysoko jakościowe tusze - zamienniki i oryginalne, wśród których bez trudu znajdziesz te najlepiej pasujące do swojego sprzętu. Wysoka jakość wydruku, jaką zapewniają, oraz niezwykła wydajność - właśnie te cechy charakteryzują wszystkie nasze artykuły. Zróżnicowanie pod względem ceny oraz typów powoduje, że każdy zainteresowany może tu wybrać coś na miarę swoich oczekiwań. Niezależnie od tego jakich tuszów szukasz - zamienników czy oryginalnych, jesteśmy pewni, że nasza atrakcyjna propozycja spotka się z Twoim zainteresowaniem.

posejdon © 2022