Reklama i gadżety
Info: Balony reklamowe

Mimo wszystko jednak cieszą się pod tym względem mniejszą popularnością. Balony reklamowe i chorągiewki wykorzystywane są przy niedużych stoiskach, gdzie wetknięte są na przykład gdzieś przy biurku. W ten sposób dane miejsce jest bardziej widoczne, ale też reklama ta zbytnio się nie narzuca. Inną zaletą jest fakt, iż balony reklamowe nie są zbyt dużym kosztem, dlatego stosuje je wiele firm. O wiele prościej jest zainwestować właśnie w nie, niż w jakieś wymyślne billboardy.

Info: Grawer Warszawa

Trzeba powiedzieć otwarcie, że póki co jest to raczej wykorzystywane jako ozdoba czy też miły podarunek. Grawerowanie laserowe w Warszawie nie ma innych zadań. Przynajmniej taka jest moja wiedza na ten temat. Jednak mogę się mylić, w końcu dopiero niedawno dowiedziałem się, że grawerowanie w szkle w ogóle istnieje. Nie wiem jeszcze, czy coś wyjdzie z tego, ale z pewnością warto się zainteresować, gdzie zamówię grawerowanie laserowe. Warszawa jest miastem w którym mieszkam, więc jest to naturalne miejsce w którym zacznę szukać.

Info: Gadżety reklamowe długopisy - SM Europe

Gadżety reklamowe świetnie się także sprawdzają w okresach, gdy na przykład odbywają się mistrzostwa w piłce nożnej. Fani piłki lubią różne bajery na przykład ciekawe otwieracze do piwa w kształcie piłki nożnej, czy coś w tym rodzaju. W tym okresie, a także w okresie wielkiego grillowania najlepiej rozchodzą się produkty, które mają dołączone do siebie jakieś gratisy.

Info: F.H.U. Ivedo Robert Kostuch: parasol z nadrukiem

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości parasole reklamowe, które świetnie sprawdzają się w niepogodę, a także na targach i akcjach promocyjnych jako element kampanii marketingowej. Posiadamy w ofercie produkty, które mogą być wykonane z nadrukiem. Przedmioty różnią się formą, kolorystyką,wymiarami.

Info: Prezenty firmowe

Prezenty firmowe to miły gest, który sprawi, że Twoi czołowi klienci poczują się docenieni. Nasza firma proponuje prezenty w postaci koszy pełnych słodyczy i ozdobionych kokardą. W naszych koszach znajdziecie Państwo również wytrawne wina i inne specjały. Nasze upominki to również doskonały sposób na zareklamowanie się.

Info: Jet Line

Z naszą agencją reklamową osiągniesz swój cel i wyróżnisz się na tle konkurencji. Jako zespół kreatywnych specjalistów, którzy dysponują zarówno wiedzą, odpowiednim zapleczem technicznym, jak i doświadczeniem, jesteśmy w stanie odnaleźć najciekawsze i najbardziej dopasowane formy promocyjne dla Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

Info: Breloki reklamowe

Sprzedajemy eko gratisy, czyli ekologiczne gadżety promocyjne rozdawane przez przedsiębiorców podczas szkoleń, festynów itd. Polecamy między innymi smycze i breloki reklamowe od solidnych producentów. Udostępniamy je w różnych formach dedykowanych biznesmenom, eleganckim kobietom, a nawet... dzieciom!

Info: Powerbank

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Blueboat, która specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju reklamowych gadżetów komputerowych z nadrukiem logo lub innego motywu graficznego. Nasz asortyment obejmuje urządzenia takie jak powerbank, czyli przenośna bateria i ładowarka, dostępnych w ogromnej gamie wzorów i kształtów.

Info: http://www.materna.com.pl/pl/uslugi/ivr

Proponujemy Państwu rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla firm, które mogą spodziewać się dużej ilości połączeń. Inteligentne zapowiedzi telefoniczne, a więc IVR są wykorzystywane między innymi przez branżę telemarketingu, bankowości, rezerwacji hoteli, prywatnych klinik leczniczych. Zachęcamy do współpracy z firmą MATERNA.

Info: Pieczątka firmowa

Nasza firma działa w Warszawie od wielu lat i oferuje największy wybór artykułów biurowych. Zapewniamy szeroki wybór takich produktów jak stemple, pudełka plastikowe czy pieczątki. W niskich cenach możemy przedstawić Państwu ofertę znacznie korzystniejszą niż nasza konkurencja. Polecamy szczególnie pieczątki Wagraf, które są dostępne w naszej siedzibie w Warszawie.

Info: druk materiałów konferencyjnych Warszawa

Organizujesz kurs, prezentację lub spotkanie biznesowe i szukasz firmy z Warszawy, która oferuje druk materiałów konferencyjnych? Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług! Pomożemy Ci w profesjonalnym przygotowaniu niezbędnych akcesoriów, takich jak identyfikatory, publikacje, broszury czy raporty.

Info: opaski papierowe

Każde duże wydarzenie (np. na targach) czy impreza (sportowa, kulturalna) potrzebuje specjalnych elementów, które posłużą do identyfikacji uczestników. Najlepszym rozwiązaniem będą więc opaski papierowe, które wykorzystywane są w różnorodnych branżach - rozrywkowej, turystycznej, hotelarskiej czy medycznej.

posejdon © 2018