Przemysł i Komunikacja
Info: Vw serwis Warszawa

Przede wszystkim bardzo wysoko oceniany jest VW serwis. Warszawa słynie z sumienności i fachowości swoich działań. Powierzone pod opiekę auto ma wykonany dokładny przegląd najważniejszych punktów w samochodzie, wymienione są zawsze wszystkie oleje. VW serwis - Warszawa - Zapraszamy! Jeśli Volkswagen to tylko z nami!

Info: Kominy kwasoodporne

Kotły grzewcze są źródłem ciepła dla centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Ponieważ ich rozmiary nie są zbyt duże, a praca wykonywana jest bardzo cicho na ich instalację decyduje się coraz więcej osób. Przy zakupie kotła grzewczego bardzo ważny jest stan komina znajdującego się w domu, który zamierzamy w ten sposób ogrzewać. To właśnie kominy odprowadzają do otoczenia gazowe produkty spalania zapewniając jednocześnie dopływ powietrza niezbędnego, aby proces spalania w ogóle miał miejsce. Kominy kwasoodporne są bardzo przydatne w przemyśle, gdzie proces spalania powoduje wydalanie substancji mogących trwale zniszczyć komin.

Info: Wciągarki linowe

W bezspornie indywidualnej gamie produktów Eurotech Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej wyszukacie bezkonkurencyjne wyroby - wciągarki, rusztowania, środki sorpcyjne, a także pojemniki. Eurotech, Wolności 33, 46-030, Murów. — pod tymi danymi lokalizacyjnymi znajdziecie nasz oddział firmy, do którego serdecznie Ciebie zapraszamy.

Info: WAKO

Jeżeli potrzebują Państwo elementów wykonanych z aluminium, miedzi, mosiądzu czy też żeliwa o nietypowych wymiarach, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Firma WAKO wykonuje wysokiej klasy odlewy z wymienionych powyżej materiałów. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane w oparciu o indywidualne zamówienia klientów.

Info: Element grzejny

Wiele materiałów aby powstało, lub też mogło zostać odpowiednio obrobionych i zahartowanych, wymaga stworzenia im do tego właściwych warunków w postaci wysokiej temperatury. W tej roli świetnie sprawdzi się element grzejny, który mogą Państwo zakupić w fabryce Backer OBR. Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów.

Info: www.construction.steeler.pl

Wybierz najlepsze balustrady ze stali nierdzewnej, które są dostępne w asortymencie firmy Steeler Construction! Jesteśmy tu właśnie po to, aby zaproponować Tobie konstrukcje wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są odporne na korozję, estetyczne i trwałe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.

Info: Pomoc drogowa Wola

Błyskawiczna reakcja, szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia oraz natychmiastowe działanie - to wyróżnia Hol-Graf - firmę działającą na terenie Warszawa Wola. Pomoc drogowa, którą zapewniamy, realizowana jest w sposób profesjonalny. Numer kontaktowy znajdą Państwo na naszej stronie, działamy 24 h na dobę.

Info: Transport materiałów niebezpiecznych

Firma sender24 oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu oczyszczania przemysłowego, a transport materiałów niebezpiecznych. Czyścimy zbiorniki paliwowe i kotły oraz wykonujemy prace na wysokości. Transport materiałów niebezpiecznych jest naszą domeną, co potwierdza uznanie wielu naszych zadowolonych klientów. Ty też możesz stać się jednym z nich. Odwiedź tylko naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą.

Info: Wynajem dźwigów Wrocław

Firma Sztan-Bach z Wrocławia oferuje wynajem dźwigów samojezdnych o udźwigu od 13 do 90 ton wraz z obsługą. Specjalizujemy się także w usługach z wykorzystaniem żurawi: wykonujemy załadunek i rozładunek towarów wielkogabarytowych i kontenerów, a także montaż i demontaż konstrukcji stalowych, żelbetowych czy drewnianych oraz ustawianie maszyn przemysłowych.

posejdon © 2017