Przemysł i Komunikacja
Info: Kominy kwasoodporne

Kotły grzewcze są źródłem ciepła dla centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Ponieważ ich rozmiary nie są zbyt duże, a praca wykonywana jest bardzo cicho na ich instalację decyduje się coraz więcej osób. Przy zakupie kotła grzewczego bardzo ważny jest stan komina znajdującego się w domu, który zamierzamy w ten sposób ogrzewać. To właśnie kominy odprowadzają do otoczenia gazowe produkty spalania zapewniając jednocześnie dopływ powietrza niezbędnego, aby proces spalania w ogóle miał miejsce. Kominy kwasoodporne są bardzo przydatne w przemyśle, gdzie proces spalania powoduje wydalanie substancji mogących trwale zniszczyć komin.

Info: Wciągarki

Produkty jakie państwu proponujemy są absolutnie niezbędne podczas pracy na budowie, w przemyśle lekkim czy ciężkim, a także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ciężkimi elementami, które należy podnosić na duże wysokości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wciągarki elektryczne, dzięki którym podniesiecie i przetransportujecie państwu wielkogabarytowe towary. Do dyspozycji oddajemy wyroby o różnych rozmiarach i udźwigu, a także innych parametrach, co pozwoli dopasować sprzęt do własnych potrzeb.

Info: Element grzejny

Wiele materiałów aby powstało, lub też mogło zostać odpowiednio obrobionych i zahartowanych, wymaga stworzenia im do tego właściwych warunków w postaci wysokiej temperatury. W tej roli świetnie sprawdzi się element grzejny, który mogą Państwo zakupić w fabryce Backer OBR. Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów.

Info: Płyny czyszczące do myjek

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się m.in. płyny czyszczące do myjek. Są to preparaty, które z powodzeniem można stosować do urządzeń ręcznych i mechanicznych, dzięki temu, że nie posiadają szkodliwych składników (w tym węglowodorów). Środki te doskonale radzą sobie ze śladami po smarach, olejach i innych zanieczyszczeniach.

Info: Wózki magazynowe

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym katalogu urządzeniami, których głównym zadaniem jest usprawnienie transportu towarów i surowców w warsztacie lub zakładzie produkcyjnym. Przedsiębiorstwo WIZ Wózki poleca wózki magazynowe. Są one skonstruowane z solidnych i trwałych materiałów i zaprojektowano je tak, aby bez trudu osiągnęły swój maksymalny udźwig. Proponujemy warianty standardowe oraz posiadające pewne udogodnienia, jak elementy ze stali kwasoodpornej, wagę elektroniczną, a także napęd elektryczny.

Info: Peugeot Lubuskie

Chcesz kupić nowy francuski samochód? Udaj się do naszego salonu Peugeot w województwie Lubuskim - proponujemy okazyjne ceny najnowszych modeli oraz atrakcyjne promocje dotyczące ubiegłorocznych aut. Zapewniamy naszym Klientom fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupów. Obok salonu znajduje się serwis.

Info: Pasy zębate

Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu w produkty, które umożliwią budowanie maszyn, bądź wymianę ich elementów. Sklep TWP ma w swojej ofercie także narzędzia i urządzenia, które pozwolą utrzymać w dobrym stanie stanowiska robocze różnych linii produkcyjnych. Znajdziesz więc u nas części przeniesienia napędu, takie jak pasy klinowe, koła łańcuchowe, pasy zębate, łańcuchy i śruby trapezowe oraz tuleje rozprężno-zaciskowe. Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z nami w razie problemów - prowadzimy doradztwo techniczne, które pozwoli wybrać produkt dla Ciebie.

Info: Big Bag

Produkty wytwarzane przez naszą firmę spełniają wszelkie niezbędne standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firma Paktainer oferuje Państwu worki Big Bag, czyli opakowania przystosowane do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich np. gruzu. Nasze kontenery elastyczne posiadają konstrukcję oraz wymiary dostosowane do potrzeb Klientów. Zachęcamy do współpracy.

Info: Regeneracja wtrysków

Jak często spotykaliście się Państwo z opinią, że jeśli coś uległo awarii, to nie ma większego sensu tego naprawiać i lepiej po prostu kupić nowy zamiennik? W naszej firmie wychodzimy z zupełnie innego założenia. Co więcej, dajemy gwarancję, że wykonana przez nas naprawa i regeneracja wtryskiwaczy sprawi, że będą w równie dobrej formie jak zupełnie nowe produkty na rynku. Wasz silnik z pewnością podziękuje wam za leczenie regularnym i długim działaniem oraz brakiem problemów przy uruchamianiu go.

Info: Myjnie samoobsługowe

Myjnia samoobsługowa to dobry pomysł na biznes. Działalność naszej firmy opiera się na kompleksowej budowie myjni bezdotykowej. Oferujemy kompletne wykonanie usługi obejmujące zarówno adaptację terenu, na którym ma stanąć myjnia samoobsługowa, przez budowę wiaty, po dostarczenie i instalację wszelkich niezbędnych urządzeń. Zapraszamy do współpracy.

Info: Wypożyczalnia samochodów

Każdy pojazd ulega zużyciu i traci na wartości w ciągu kolejnych lat użytkowania go. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby w Waszej firmie znalazły się tylko najwyższej jakości środki transportu, a do tego zależy Wam na obcięciu kosztów działalności, proponujemy długoterminowy wynajem samochodów. Wypożyczalnia SystemLease to miejsce, w którym znajdują się doskonałej jakości auta, dostępne na wiele miesięcy, które stanowić będą o sile Państwa oferty. Ubezpieczone, serwisowane i wydzierżawiane z pewnością spełnią oczekiwania.

Info: Regeneracja filtra DPF/FAP

Świadczymy wsparcie warsztatom samochodowym oraz klientom indywidualnym, którzy chcą na długo zachować swój samochód w dobrej kondycji. W zakres naszych usług wchodzi m.in. regeneracja filtra DPF/FAP, stanowiącego część układu wydechowego, odpowiedzialną za oczyszczanie spalin ze szkodliwych zanieczyszczeń.

Info: Taxi Chrzanów

Szukasz niezawodnego i godnego zaufania przewozu? Chcesz przemieścić się o dowolnej porze dnia lub nocy w dance miejsce w Trzebini i Chrzanowie. Taxi jest prowadzone przez kierowcę z dużym doświadczeniem, który dostępny jest w każdym dniu w roku - także w święta, w które ciężko znaleźć wolną taryfę.

Info: Najczęściej sprowadzane auta z USA

Nasza firma świadczy kompleksowe wsparcie w procesie importu samochodu zza oceanu. Najczęściej sprowadzane auta z USA to wbrew pozorom nie motoryzacyjne klasyki, a nieco bardziej współczesne modele. Zajmiemy się za ciebie całą transakcją — od wyszukania najbardziej atrakcyjnej oferty, aż po transport i formalności.

Info: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Prowadzimy profesjonalny serwis specjalizujący się w diagnostyce i przywracaniu sprawności elektroniki samochodowej. W pakiecie naszych usług znajduje się również naprawa automatycznej skrzyni biegów. Najczęstszą awarią występującą w tym obszarze jest z pewnością uszkodzenie sterownika Multitronic, zwłaszcza w przypadku samochodów marki Audi. Awaria ta znacząco wpływa na płynność i bezpieczeństwo jazdy, dlatego zaleca się niezwłoczne odwiedzenie serwisu w razie zauważenia niepokojącego funkcjonowania tego układu.

Info: Warszawa wynajem samochodów dostawczych

Prowadzimy w Warszawie wypożyczalnię busów. Wynajem samochodów dostawczych u nas to gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie auta przechodzą regularne przeglądy stanu technicznego. Działamy przez całą dobę. Pojazdy można odebrać w naszych punktach lub poprosić o jego podstawienie w dowolnym miejscu. Busy wypożyczamy na okres krótko lub długoterminowy.

posejdon © 2021