Przemysł i Komunikacja
Info: Kominy kwasoodporne

Kotły grzewcze są źródłem ciepła dla centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Ponieważ ich rozmiary nie są zbyt duże, a praca wykonywana jest bardzo cicho na ich instalację decyduje się coraz więcej osób. Przy zakupie kotła grzewczego bardzo ważny jest stan komina znajdującego się w domu, który zamierzamy w ten sposób ogrzewać. To właśnie kominy odprowadzają do otoczenia gazowe produkty spalania zapewniając jednocześnie dopływ powietrza niezbędnego, aby proces spalania w ogóle miał miejsce. Kominy kwasoodporne są bardzo przydatne w przemyśle, gdzie proces spalania powoduje wydalanie substancji mogących trwale zniszczyć komin.

Info: Wciągarki

W bezspornie indywidualnej gamie produktów Eurotech Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej wyszukacie bezkonkurencyjne wyroby - wciągarki, rusztowania, środki sorpcyjne, a także pojemniki. Eurotech, Wolności 33, 46-030, Murów. — pod tymi danymi lokalizacyjnymi znajdziecie nasz oddział firmy, do którego serdecznie Ciebie zapraszamy.

Info: Element grzejny

Wiele materiałów aby powstało, lub też mogło zostać odpowiednio obrobionych i zahartowanych, wymaga stworzenia im do tego właściwych warunków w postaci wysokiej temperatury. W tej roli świetnie sprawdzi się element grzejny, który mogą Państwo zakupić w fabryce Backer OBR. Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów.

Info: Dorabianie kluczy

Tanie i solidne dorabianie kluczy - Poznań. Jeżeli potrzebna Ci dodatkowa para kluczy do mieszkania lub samochodu, my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze usługi będą powodem Twojego zadowolenia. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by wszystkie zadania wykonać dokładnie i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową propozycją. Mamy całkowitą pewność, że jeżeli chodzi o dorabianie kluczy w Poznaniu, nasza propozycja jest najbardziej atrakcyjna.

Info: Płyny czyszczące do myjek

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się m.in. płyny czyszczące do myjek. Są to preparaty, które z powodzeniem można stosować do urządzeń ręcznych i mechanicznych, dzięki temu, że nie posiadają szkodliwych składników (w tym węglowodorów). Środki te doskonale radzą sobie ze śladami po smarach, olejach i innych zanieczyszczeniach.

Info: mobilne wc

Nasza firma posiada bardzo różnorodną flotę samochodową, dzięki której zapewnia kompleksową obsługę imprez organizowanych na świeżym powietrzu. W naszym taborze znajduje się m.in. mobilne WC, co zapewnia komfort uczestnikom koncertów, festynów i zawodów sportowych. Została ona podzielona na część damską i męską, a jej wyposażenie obejmuje (oprócz oczywistych urządzeń sanitarnych) również lustro oraz suszarkę do rąk. Na naszej stronie internetowej znajduje się galeria zdjęć dostępnych pojazdów. Dzięki temu mogą Państwo dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie. Zapraszamy!

Info: Wózki magazynowe

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym katalogu urządzeniami, których głównym zadaniem jest usprawnienie transportu towarów i surowców w warsztacie lub zakładzie produkcyjnym. Przedsiębiorstwo WIZ Wózki poleca wózki magazynowe. Są one skonstruowane z solidnych i trwałych materiałów i zaprojektowano je tak, aby bez trudu osiągnęły swój maksymalny udźwig. Proponujemy warianty standardowe oraz posiadające pewne udogodnienia, jak elementy ze stali kwasoodpornej, wagę elektroniczną, a także napęd elektryczny.

Info: Peugeot Lubuskie

Chcesz kupić nowy francuski samochód? Udaj się do naszego salonu Peugeot w województwie Lubuskim - proponujemy okazyjne ceny najnowszych modeli oraz atrakcyjne promocje dotyczące ubiegłorocznych aut. Zapewniamy naszym Klientom fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupów. Obok salonu znajduje się serwis.

Info: Pasy zębate

Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu w produkty, które umożliwią budowanie maszyn, bądź wymianę ich elementów. Sklep TWP ma w swojej ofercie także narzędzia i urządzenia, które pozwolą utrzymać w dobrym stanie stanowiska robocze różnych linii produkcyjnych. Znajdziesz więc u nas części przeniesienia napędu, takie jak pasy klinowe, koła łańcuchowe, pasy zębate, łańcuchy i śruby trapezowe oraz tuleje rozprężno-zaciskowe. Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z nami w razie problemów - prowadzimy doradztwo techniczne, które pozwoli wybrać produkt dla Ciebie.

Info: Big Bag

Produkty wytwarzane przez naszą firmę spełniają wszelkie niezbędne standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firma Paktainer oferuje Państwu worki Big Bag, czyli opakowania przystosowane do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich np. gruzu. Nasze kontenery elastyczne posiadają konstrukcję oraz wymiary dostosowane do potrzeb Klientów. Zachęcamy do współpracy.

Info: Regeneracja wtrysków

Jak często spotykaliście się Państwo z opinią, że jeśli coś uległo awarii, to nie ma większego sensu tego naprawiać i lepiej po prostu kupić nowy zamiennik? W naszej firmie wychodzimy z zupełnie innego założenia. Co więcej, dajemy gwarancję, że wykonana przez nas naprawa i regeneracja wtryskiwaczy sprawi, że będą w równie dobrej formie jak zupełnie nowe produkty na rynku. Wasz silnik z pewnością podziękuje wam za leczenie regularnym i długim działaniem oraz brakiem problemów przy uruchamianiu go.

Info: Myjnie samoobsługowe

Myjnia samoobsługowa to dobry pomysł na biznes. Działalność naszej firmy opiera się na kompleksowej budowie myjni bezdotykowej. Oferujemy kompletne wykonanie usługi obejmujące zarówno adaptację terenu, na którym ma stanąć myjnia samoobsługowa, przez budowę wiaty, po dostarczenie i instalację wszelkich niezbędnych urządzeń. Zapraszamy do współpracy.

Info: Warsztat samochodowy Stare Babice

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy zajmującą się naprawą i serwisowaniem pojazdów z silnikiem diesel. Nasz warsztat samochodowy mieści się w Starych Babicach, jednak chętnie obsługujemy Klientów również z Warszawy i okolicznych miast. Możemy naprawić m.in. pompy rzędowe oraz wtryskiwacze.

Info: Wypożyczalnia samochodów

Każdy pojazd ulega zużyciu i traci na wartości w ciągu kolejnych lat użytkowania go. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby w Waszej firmie znalazły się tylko najwyższej jakości środki transportu, a do tego zależy Wam na obcięciu kosztów działalności, proponujemy długoterminowy wynajem samochodów. Wypożyczalnia SystemLease to miejsce, w którym znajdują się doskonałej jakości auta, dostępne na wiele miesięcy, które stanowić będą o sile Państwa oferty. Ubezpieczone, serwisowane i wydzierżawiane z pewnością spełnią oczekiwania.

Info: Regeneracja filtra DPF/FAP

Świadczymy wsparcie warsztatom samochodowym oraz klientom indywidualnym, którzy chcą na długo zachować swój samochód w dobrej kondycji. W zakres naszych usług wchodzi m.in. regeneracja filtra DPF/FAP, stanowiącego część układu wydechowego, odpowiedzialną za oczyszczanie spalin ze szkodliwych zanieczyszczeń.

Info: Magazyn do wynajęcia Opole

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa pojawia się coraz więcej produktów, które sprzedawane są klientom. Wówczas idealnym miejscem przechowywania towarów będzie magazyn do wynajęcia. Opole to miejsce, w którym taka hala się znajduje. Panują w niej odpowiednie warunki, dotyczące zarówno metrażu, jak i temperatury.

posejdon © 2020